було сніжно на весіллі
було колись літо а тепер нема music sov
Мамо не плач vadym
Танцюйукраїна мама бачила сторіз
Танцюйукраїна я просто танцювала
Танцюйукраїна ой мамо шо було 2
Танцюйукраїна ой мамо шо було 2 частина ранком стало ше гірш
Танцюйукраїна ой мамо що було 2 частина ранком стало ще гірш
Танцюйукраїна ой мамо що було 2 частина
Танцюйукраїна це не сейозно
Танцюйукраїна я якась довбанута
Танцюйукраїна гей гей не стій
Танцюйукраїна я не памятаю